logo

Visuomenės informavimo etikos asociacija
Vilniaus g. 35, Vilnius (juridinis adresas),
J.Basanavičiaus g. 4B, Vilnius (buveinė),
Tel. (5) 2 608 288
Kodas: 303601856
Sąskaita: LT47 7300 0101 4220 6060, AB Swedbankas

 

facebook1      

baneris

×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 445
Ketvirtadienis, 29 spalio 2015 18:23

Praktinis seminaras apie visuomenės informavimo etiką Tauragėje

taurage1Spalio 28 dieną Visuomenės informavimo etikos komisija Tauragės rajono savivaldybėje organizavo praktinį seminarą  „Visuomenės informavimo etika: tendencijos ir iššūkiai“. Renginyje dalyvavo Komisijos nariai: Aistė Žilinskienė, Viktoras Trofimišinas ir Vaiva Žukienė, Tauragės regiono žurnalistai, leidėjai, savivaldybių viešųjų ryšių specialistai, Tauragės rajono savivaldybės vadovai bei Tarybos nariai. Seminare buvo pristatytas teisinis Komisijos reglamentavimas pasikeitus Visuomenės informavimo įstatymui (Vaiva Žukienė), apžvelgta Komisijos veikla,  Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso pažeidimai (Viktoras Trofimišinas), komunikavimo socialinėse medijose ypatumai  ir  etiniai  aspektai (Aistė Žilinskienė).

 

taurage2

Seminaro dalyviai aktyviai diskutavo su pranešėjais, turėjo daug klausimų  dėl savo regiono žiniasklaidos veiklos, dėl bendrų tendencijų, trūkumų, konfliktinių situacijų.  Komisijos nariai seminaro dalyviams papasakojo apie ruošiamą Visuomenės informavimo etikos kodeksą ir pakvietė visus, norinčius ir turinčius ką pasakyti, įsijungti į Kodekso kūrimo darbus, siųsti pastabas.

 

 

 

 

tauragesr

Po renginio Komisijos nariai redaktorių kvietimu apsilankė „Tauragės kurjerio“ ir Tauragės radijo redakcijose. Radijo laidos klausytojams papasakojo apie Komisijos veiklą.

 

 

 

 

 

 

 

tauragesk

Tai – pirmasis Visuomenės informavimo etikos komisijos renginys, įgyvendinant Visuomenės informavimo įstatymo Komisijai pavestas  funkcijas  -  organizuoti  renginius visuomenės informavimo srities profesinės etikos klausimais. Gausiai susirinkę  į vieno regiono seminarą  dalyviai parodė, jog tokie renginiai yra reikalingi ir nuteikia darbingam optimizmui. 

 

 

 

 

 

etikoskomisija.lt